Menu
Sepetiniz

Teslimat Koşulları

TESLİMAT ŞEKİLLERİ

TÜM SİPARİŞLERİNİZİN NAKLİYESİ (SİZE TESLİMİ) TAMAMEN ÜCRETSİZ OLARAK KENDİ ELEMANLARIMIZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. SİPARİŞLERİNİZDE TESLİMAT SÜREMİZ ORTALAMA 7 İLE 21 GÜNDÜR. KUMAŞ VE AHŞAP İLE RENK DEĞİŞİKLİĞİ TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA TESLİMAT SÜRELERİ DEĞİŞMEKTEDİR. ÜRÜN VE SEVKİYAT DURUMUNA GÖRE BU SÜRE DAHA DA KISA OLABİLMEKTEDİR.

 

DAİRE İÇİ VE KURULUMLU TESLİMATLAR

İNEGÖL MERKEZİNE YAKIN BÖLGELERE VE BİRÇOK İL MERKEZİNE, VE GÜZERGAH ÜZERİ YÜZLERCE İLÇE MERKEZİNE TESLİMATLAR DAİRE İÇİ VE KURULUMLU ŞEKLİNDE ELEMANLARIMIZ TARAFINDAN ÜCRETSİZ OLARAK YAPILMAKTADIR (5.KAT'A KADAR.DAHA YÜKSEK KATLAR İÇİN ŞARTLAR GÖRÜŞMEDE BELİRLENİR). ÖRNEK: BURSA, İSTANBUL, ESKİŞEHİR, ANKARA, KÜTAHYA, YALOVA, BİLECİK, BALIKESİR, ÇANAKKALE, TEKİRDAĞ, KAYSERİ, ELAZIĞ, BATMAN, VAN, TRABZON, EDİRNE, AĞRI, HATAY, DİYARBAKIR, ANTALYA VB.

 

UZAK İLLER VE MERKEZLERE TESLİMATIMIZ AKSİ KONUŞULMADIKÇA BİNAÖNÜ ŞEKLİNDEDİR. BİNAÖNÜNE KADAR TESLİMAT DA ÜCRETSİZ OLARAK YAPILMAKTADIR.

 

SİPARİŞLERİNİZ VERDİĞİMİZ ADRESE BİNAÖNÜNE KADAR ÜCRETSİZ OLARAK TESLİM EDİLMEKTEDİR. DAİRENİZE TAŞITMA VE MOBİLYA VAR İSE KURULUMUNU SİZİN YEREL İMKÂNLAR İLE YAPMANIZ ŞEKLİNDEDİR.

 BİNA ÖNÜ TESLİMATLAR

UZAK İLLERİN BİR ÇOĞUNA ÜCRETSİZ KURULUM HİZMETİ YAPMAKTAYIZ.BU İLLER HAKKINDA BİZDEN TELEFON İLE BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.BU TESLİMAT ŞEKLİNDE SİPARİŞLERİNİZ SİZE YİNE BİNA ÖNÜNDE TESLİMATI YAPILIR. SİZ ÜRÜNLERİNİZİ DAİRE İÇİNE TAŞIMA İŞLEMİNİ YAPTIKTAN SONRA BÖLGENİZDEKİ ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ MONTAJ EKİBİNİ YÖNLENDİRİP KURULUM İŞLEMLERİNİZİ YİNE ÜCRETSİZ OLARAK YAPMAKTAYIZ.

 

BU TARZ TESLİMATLARI SİPARİŞ VERİRKEN KONUŞULMUŞ OLMASI GEREKMEKTEDİR.

 

UZAK İLLERE VE MERKEZLERE DAİRE İÇİ VE KURULUMLU TESLİMATLAR

SİPARİŞ TUTARINIZA BAĞLI OLMAK KAYDIYLA BULUNDUĞUNUZ MERKEZİN UZAKLIĞINA BAKMAKSIZIN DAİRE İÇİ TAŞIMALI VE KURULUMLU ÜCRETSİZ HİZMET DE VERMEKTEYİZ. BU TARZ TESLİMATLAR SİPARİŞ TUTARINIZIN BU HİZMETİ KARŞILAYACAK MİKTARDA OLMASI GEREKMEKTEDİR. TELEFON İLE GÖRÜŞÜLEREK KARARLAŞTIRILMASI GEREKMEKTEDİR.

 

NOT:5.KAT'DAN YÜKSEK DAİRELER İÇİN ÖZEL ŞARTLAR SİPARİŞ SIRASINDA BELİRLENİR.