Menu
Sepetiniz

Spa Dinlenme Koltuğu

Spa Dinlenme Koltuğu3.240,00₺
Vergiler Hariç: 3.000,00₺
  • Stock: 100
  • Model: DK101
  • Weight: 45.00kg
  • Dimensions: 170.00cm x 65.00cm x 110.00cm

Takım İçeriği1 Adet SPA DİNLENME KOLTUĞU
Deri İçeriğiEMİTASYON DERİ KALİTEMİZ AŞINMAYA KARŞI %100 DAYANIKLILIĞI esas olarak ev ofis otomotiv segmentine yönelik tasarlanmış olup , ürün teknik değerleri açısından ev ofis ve otomotiv koltuk döşeme uygulamalarına uygundur , ayrıca bu ürünümüz tren ve yat sektörlerinde de tercih edilmektedir.
Deri ÖzelliğiYumuşak dokulu ANTİBAKTERİELDİR ithal deri kullanılmıştır.
Deri Bakım/Temizlik ÖnerisiNemli pamuklu bir bez ile haftalık ve aylık temizliği yapılabilir. Leke oluşumlarında, önce nemli ve pamuklu yumuşak bir bezle ile silinir ve kuruması beklenir. Eğer leke çıkmamışsa çok hafif sabun emdirilmiş nemli ve pamuklu bez ile oval hareketlerle fazla bastırmadan tekrar silinmeli, kurumadan yine temiz nemli ve pamuklu bir bez ile sabun kalıntıları alınmalı ve kurumaya bırakılmalıdır. Lekeye müdahale lekelenme oluştuğu anda yapılmalıdır, üzerinden zaman geçmesi durumunda müdahalenin başarı oranı azalacaktır. Deri bakım temizliği özel üretilen ve AB standartlarına uygun deri bakım kriterleri kullanılabilir. Temizlikte tiner, alkol, kolonya vb. maddeler kullanmak deriye zarar verebilir.
Fonksiyon ÖzelliğiFonksiyonel özelliği YOKTUR
Mekanizma ÖzelliğiMekanizmasız Sabit Modeldir.
Koltuk Yatak ÖlçüsüG:65 U:170 cm'dir.
İskelet MalzemesiGürgen  kontra
Oturum YumuşaklığıORTOPEDİK
Ayak RengiCeviz
Ayak TipiAHŞAP ayak

Ödeme Güvenliği

PayTR Sanal POS ve ödeme çözümleri, sadece bir ödeme/tahsilat aracı değildir. Aynı zamanda güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve alanında tecrübeli personeli ile PayTR hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır. Böylece PayTR kullanan mağaza (www.dinlenmekoltugu.com) sahipleri güvenlik konusunda altyapı oluşturmak ya da ek personel için harcama yapmak zorunda kalmazlar.


Sahtecilik Önleme

Online ödemelerde sahtecilik (fraud) profesyonelce ele alınması gereken bir konudur. Sektörün alanında en köklü kuruluşu olarak sahtecilik alanında standartların çok üzerinde özel uygulamalarımız ile hak sahiplerini güvende tutuyoruz. PayTR altyapısı sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca sahtecilik izleme personeli tarafından yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.


Kart Güvenliği

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.


Verified by Visa
MasterCard SecureCode
PCI DSS
Comodo - Authentic Secure

Planlanan Teslimat : 5 iş günü içerisindedir.

Bu ürün nakliyeyle teslim edilir. Ürün gönderime hazır olduğunda, ekibimiz SİZİNLE iletişime geçer ve müsait olduğunuz hafta için teslimatı planlar. Bu ürünün kurulumu profesyonel ekiplerimiz tarafından monte edilmiş olarak gönderilmektedir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi