Menu
Sepetiniz

Tantra Koltuğu

Tantra Koltuğu
Minderli Tantra Koltuğu Minderli Tantra Koltuğu
Yeni Ürün
Ürün ÖzellikleriTakım İçeriği1 Adet Tantra koltuğuDeri İçeriğiPoliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli deriden kullanılmıştır. İsteğe göre kumaş ve deriden imal edilir.Deri ÖzelliğiYumuşak dokulu ithal deri kullanılmıştır.Kumaş Bakım/Temizlik ÖnerisiSilinebilir deridir.Fonksiyon..
2.500,00₺
Vergiler Hariç:2.500,00₺
Tantra Koltuğu Kalp Tantra Koltuğu Kalp
Yeni Ürün
Ürün ÖzellikleriTakım İçeriği1 Adet tantra koltuğuDeri İçeriği1. sınıf emitasyon deri kalitemiz esas olarak ev ofis otomotiv segmentine yönelik tasarlanmış olup , ürün teknik değerleri açısından ev ofis ve otomotiv koltuk döşeme uygulamalarına uygundur , ayrıca bu ürünümüz tren ve yat sektörlerinde ..
2.500,00₺
Vergiler Hariç:2.500,00₺
Gold Tantra Koltuğu Gold Tantra Koltuğu
Yeni Ürün Çok satan
Ürün ÖzellikleriTakım İçeriği1 Adet Tantra koltuğuDeri İçeriğiPoliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli antibakteriyel %100 aşınmaya karşı dayanıklı deriden kullanılmıştır. İsteğe göre kumaş ve deriden imal edilir.Deri ÖzelliğiYumuşak dokulu ithal deri kullanılmıştır.Kumaş Bakım/..
1.480,00₺
Vergiler Hariç:1.480,00₺
Premium Tantra Koltuğu
Yeni Ürün
Ürün ÖzellikleriTakım İçeriği1 Adet tantra koltuğuDeri İçeriğiEspada gerçek deri kalitemiz esas olarak ev ofis otomotiv segmentine yönelik tasarlanmış olup , ürün teknik değerleri açısından ev ofis ve otomotiv koltuk döşeme uygulamalarına uygundur , ayrıca bu ürünümüz tren ve yat sektörlerinde de te..
3.650,00₺
Vergiler Hariç:3.650,00₺
Standart Tantra Koltuğu Standart Tantra Koltuğu
Yeni Ürün Çok satan
Ürün ÖzellikleriTakım İçeriği1 Adet tantra koltuğuDeri İçeriğiEmitasyon deriden Deri ÖzelliğiYumuşak dokulu yerli deri kullanılmıştır.Kumaş Bakım/Temizlik ÖnerisiSilinebilir deridir.Fonksiyon ÖzelliğiFonksiyonel özelliği yoktur.Mekanizma ÖzelliğiMekanizma sız Sabit Modeldir.Koltuk Yatak ÖlçüsüG..
1.020,00₺
Vergiler Hariç:1.020,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)